Pobyty - Lázně

Termální lázněHajdůszoboszló / Hunguest Hotel Aqua Sol

****
Hunguest Hotel Aqua Sol

Nachází se v Lázních Hajdúszoboszló. Lázně jsou známy pro své vynikající léčivé podmínky pohybového ústrojí. Dále se zde léčí problémy se zažívacím ústrojím, kožní choroby, gynekologické potíže či potíže dýchacího ústrojí. Hotel se nachází v centru městské rekreační zóny. Lázeňské město nabízí mnoho možností pro aktivní trávení Vaší dovolené (rybaření, jízdy na člunu, tenis či stolní tenis). K dalším výletům láká i národní park hortobaďská puszta. Pro milovníky historie a památek doporučujeme návštěvu města Debrecín, do kterého dojedete autem za 20 minut. Lázně Hajdúszoboszló jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí relaxovat v termálních vodách, ale i pro ty, kteří chtějí aktivní dovolenou. Klientům hotel nabízí přímý a bezplatný vstup do lázeňského komplexu.

Lázně a wellness

Bezbariérový přístup

Restaurace

Bar

Sluneční terasa, zahrada

Parkování zdarma

Wi-fi zdarma

Domácí zvířata povolena

Vhodné pro děti

Venkovní dětské hřiště

Vybavení, zábava:

Ubytovat se můžete v dobře vybavených pokojích a apartmá a některé z nich jsou přístupné pro handicapované hosty. Klimatizované pokoje s telefonem, minibarem, SAT-TV, trezorem a přípojkou k internetu. Koupelna je vybavena vanou. Většina pokojů má balkon, terasu nebo francouzská okna. Pokoje jsou nekuřácké.


Služby:

Hunguest Hotel Aqua Sol svým hostům také poskytuje bezplatný vstup do lázní pod otevřeným nebem se 13 bazény, které jsou v provozu v létě, a do areálu léčebných bazénů, který je otevřen celoročně a zahrnuje 4 venkovní a 3 kryté bazény s termální vodou.


Foto hotelu:


Ceník:


Cena obsahuje:

7x ubytování s polopenzí formou bufetu, vstup do termálního areálu, vstup do Aqua-Palace, zapůjčení županu, služby delegáta.


Cena neobsahuje:

Lázeňský poplatek, cestovní pojištění, vstup do Aquaparku, pojištění léčebných výloh a storno zájezdu.

Máte dotaz nebo se chcete jen na něco zeptat?

KONTAKTUJTE NÁS

rádi se Vám budeme věnovat!