Rybaření - Rumunsko, Keňa

Rybaření v Rumunsku

Rumunská jezera jsou známá svou bohatou populací ryb, včetně kaprů, candátů, štik a sumců. Nejenže jsou tyto ryby bohaté, ale jsou také vzácně velké. Je běžné, že rybáři zdolávají kapry, které váží přes 20 kilogramů.

Pro rybáře, kteří si přejí rybolov s odborným vedením, je mnoho jezer v Rumunsku, která nabízejí služby profesionálních rybářských průvodců. Tito průvodci znají každé jezero a dokáží vám poradit, kde najít nejlepší ryby a jaké techniky použít.

Nejenže jsou rumunská jezera krásná z hlediska rybolovu, ale nabízejí také úchvatnou okolní krajinu. Mnoho jezer se nachází v pohádkových horských oblastech, které jsou ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat a těšit se na krásu přírody.

Užijte si rybolov v jednom z rumunských jezer a objevte tuto úchvatnou zemi s jedinečnou přírodní krásou!

Na uvedených vodních plochách zajištujeme pro rybáře ubytování na vysoké úrovni s komplexním servisem, samozřejmostí je i zajištění následných služeb, jako rezervace lodí, mol, rybářských míst na břehu a ostrůvků.

Dostupné rybářské destinace:

Kliknutím na obrázek vyberete danou oblast pro zobrazení nabídky.

Delta Dunaje je nejrozsáhlejší a nejzachovalejší říční deltou v Evropě. Žije zde 45 druhů ryb.

Rybaření v Keni - Keňské pobřeží

Rybaření v rybnatým mořích a oceánech tropů a sobtropů, 5 dní lovu na lodích s kapitánem, posádkou a vybavením (7 hodin rybolovu denně), voda, nealko nápoje i pivo na lodích. Lodě jsou zpravidla dlouhé 8 - 14 metrů, poháněné jedním nebo dvěma motory. K vybavení slušných lodí patří kajuta, kuchyňka a toaleta. Posádku lodí tvoří zpravidla kapitán - průvodce a lodník. Na kvalitní lodě se přijímá nejvýše 4-6 rybářů, ideální je rybařit ve 3-4 osobách na lodi.

Druhy lovených ryb
Mečoun modrý, černý a pruhovaný, plachetníci, tuňák žlutoploutvý, tuňáček bonito, zlak nachový - dorado, wahoo, kingfish, barrakuda, mořská jehlice, žralok mako, žralok tygří, rejnoci, kanic...

Na uvedených vodních plochách zajištujeme pro rybáře ubytování na vysoké úrovni s komplexním servisem, samozřejmostí je i zajištění následných služeb, jako rezervace lodí, mol, rybářských míst na břehu a ostrůvků.

Rybolov v Keni

Rybaření v Jižní Americe, Gyuana

Máte dotaz nebo se chcete jen na něco zeptat?

KONTAKTUJTE NÁS

rádi se Vám budeme věnovat!